WYSOKI KONTRAST

Urząd Gminy

Wykaz stanowisk Urzędu Gminy Bartniczka

Sekretariat, sprawy wojskowe, zarządzanie kryzysowe –
Elżbieta Motylińska - sekretariat@ugbartniczka.pl, tel. 564936811

Sekretarz Gminy –
 Benedykt Kamiński - sekretarz@ugbartniczka.pl, tel. 564936825

Skarbnik Gminy –
 Ewa Mówińska - Siuda - skarbnik@ugbartniczka.pl, tel. 564936829

Obsługa Rady Gminy i Kadry –
Elżbieta Sargalska - rada@ugbartniczka.pl, tel. 564936827

Kasa –
Małgorzata Gołkowska - kasa@ugbartniczka.pl, tel. 564936831

Windykacja Podatków –
Beata Kulawik - vip@ugbartniczka.pl, tel. 564936830

Finanse –
Katarzyna Jankiewicz - fin@ugbartniczka.pl, tel. 564936828

Podatki –
Anna Jurkiewicz - pogrun@ugbartniczka.pl, tel. 564936830

Urząd Stanu Cywilnego,  Dowody osobiste –
Teresa Perowicz - usc@ugbartniczka.pl, tel. 564936821

Elżbieta Motylińska - z-ca kierownika USC, tel. 564936821

Księgowość budżetowa –
Elżbieta Wrzosek - dos@ugbartniczka.pl, tel. 564936822

Rolnictwo, woda, ścieki –
Czesław Przeracki - rolbud@ugbartniczka.pl, tel. 564936813

Zagospodarowanie przestrzenne-budownictwo –
Piotr Ruciński piotr@ugbartniczka.pl, tel.564936813.

Gospodarka komunalna, odpady-
Justyna Szymańska - gok@ugbartniczka.pl, tel. 564936822

Gospodarka gruntami –
Teresa Tylicka - grunty@ugbartniczka.pl, tel. 564936814

Drogi –
Marta Filipkowska - drogi@ugbartniczka.pl, tel. 564936814

Przetargi Publiczne, Pozyskiwanie Funduszy Zewnętrznych-

Katarzyna Bendyk - przetargi@ugbartniczka.pl, tel. 564936814

Oświata, kultura i sport –
Teresa Rulko - wokis@ugbartniczka.pl, tel. 564936824

Rozliczenia oświaty –
Anna Kozłowska - aniak@ugbartniczka.pl, tel. 564936823

Finanse oświaty –
Maria Kamińska - marysia@ugbartniczka.pl, tel. 564936823

Radca prawny –
Mec. Mirosław Antoszewski - antoszewski.m@wp.pl, tel. 564936826

Informatyk gminny –
Jerzy Szramka - informatyk@ugbartniczka.pl, tel. 564936826

Kierownik GOPS  -
Urszula Krzykalska - ulagops@ugbartniczka.pl, tel. 564936818

GOPS –
Alicja Cyran - alagops@ugbartniczka.pl, tel. 564936817
Justyna Lempek - justyna@ugbartniczka.pl, tel. 564936817

Zasiłki Rodzinne –
Małgorzata Czaplewska - zar@ugbartniczka.pl, tel. 564936819

Kamila Patalon - kamila.patalon@gopsbartniczka.pl, tel.564936820

Dodatki mieszkaniowe –
Anna Sikorska - aniagops@ugbartniczka.pl, tel. 564836815

 

Kalendarium
<listopad 2018>
powtśrczptsond
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

87-321 Bartniczka, ul. Brodnicka 8
telefony centrali: 56 4936810, 56 4936811, fax: 56 4936832,
godziny pracy urzędu: pn, śr, czw, pt: 7.15 - 15.15, wtorek: 8.00 - 16.00
adres e-mail: ugb@data.pl